[rev] team animals_edited_edited.png

Pasirinkite kainų planą

  • 4 Pamokos per mėnesį

    80€
    Kas mėn.
    4 pamokos jums patogiu metu | Mokiniui 20€/pamoką
     
  • 8 Pamokos per mėnesį

    150€
    Kas mėn.
    8 pamokos jums patogiu metu | Mokiniui 18.75€/pamoką
     
  • 12 Pamokų per mėnesį

    210€
    Kas mėn.
    12 pamokų jums patogiu metu | Mokiniui 17.5€/pamoką
     
  • 2 Mokiniai 4 Pamokos

    130€
    Kas mėn.
    4 pamokos jums patogiu metu | mokiniui 16.25€/pamoką
     
  • Populiariausias Planas

    2 mokiniai 8 Pamokos

    240€
    Kas mėn.
    8 pamokos jums patogiu metu | Mokiniui: 15€/pamoką
     
  • 2 Mokiniai 12 Pamokų

    320€
    Kas mėn.
    12 pamokų jums patogiu metu | Mokiniui 13.3€/pamoką
     
  • 3 Mokiniai 4 Pamokos

    180€
    Kas mėn.
    4 pamokos jums patogiu metu | Mokiniui 15€/pamoką
     
  • 3 Mokiniai 8 Pamokos

    300€
    Kas mėn.
    8 pamokos jums patogiu metu | Mokiniui 12.5€/pamoką
     
  • 3 Mokiniai 12 Pamokų

    400€
    Kas mėn.
    12 pamokų jums patogiu metu | Mokiniui 11€/pamoką